Noteikumi un privātuma politika

Svarīgi

LTRK centralizēti organizē humānās un medicīniskās palīdzības piegādi Ukrainai. Šis internetveikals ir labdarības projekts, kas izveidots ar mērķi palīdzēt Ukrainai un Ukrainas bēgļiem. LTRK negūst peļņu no internetveikalā izvietoto preču realizācijas. Internetveikalā izvēlētās preces ir labprātīgs ziedojums. Gadījumā, ja kādu iemeslu dēļ nebūs iespējams piegādāt izvēlētās preces uz Ukrainu, preces vai attiecīgā naudas summa pilnā apmērā tiks novirzītas Latvijas labdarības organizācijām. Aicinām iespēju robežās palīdzēt un iesaistīties. Būsim vienoti cīņā pret agresoru!

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Distances līgums ir vienošanās par preces iegādi vai pakalpojuma sniegšanu, kas noslēgta neklātienes apstākļos, izmantojot distances saziņas līdzekļus. Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības (MK noteikumi).

Pārdevējs apņemas piegādāt Pircēja izvēlētās preces uz Ukrainu kā humānās palīdzības preces.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic to preču izvēli, ko vēlas ziedot Ukrainai caur šo mājas lapu, norādot nosūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču izsūtīšanu uz Ukrainu 30 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par izvēlēto preci.

Atteikuma tiesības

Fiziska persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar saimniecisko vai profesionālo darbību (tālāk tekstā – patērētājs) saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” par distances līgumu 19.punktu var izmantot atteikuma tiesības un atgriezt iegādāto preci 14 kalendāro dienu laikā no pirkuma izdarīšanas brīža. Pircējam, kas ir patērētājs (fiziska persona), ir tiesības, atteikties no distances līguma, kas noslēgts starp Pircēju un LTRK,  nenorādot iemeslus, 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preces iegādes interneta veikalā adresē https://latvijapalidz.mozello.

Lai izmantotu minētās atteikuma tiesības, Jums ar paziņojumu par lēmumu atteikties no iepriekš minētā distances līguma ir jāinformē LTRK elektroniski, nosūtot iesniegumu vai atteikuma veidlapu (atteikuma veidlapa lejupielādei pieejama šeit [L/LTRK] ) 14 dienu laikā no iegādes uz elektroniskā pasta adresi info@ltrk.lv vai rakstveidā, nosūtot iesniegumu vai atteikuma veidlapu uz adresi Kr.Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010.

Atteikuma veidlapas vai iesnieguma nosūtīšana noteiktajā termiņā atbrīvo patērētāju no jebkurām līgumsaistībām saistībā ar attiecīgo distances līgumu. Ņemot vērā, ka dotais internetveikals ir labdarības veikals un izvēlētā prece tiek piegādāta uz Ukrainu, patērētājam tiek atgriezta iemaksātā naudas summa atskaitot bankas komisiju. Bankas komisija tiek ieturēta tāpēc, ka tās ir ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas. Pēc atteikuma veidlapas saņemšanas, LTRK sagatavo septiņu dienu laikā dokumentu par naudas līdzekļu atgriešanu un nosūta to atbildes veidā elektroniski vai uz norādīto adresi. Ja patērētājs apstiprina dokumenta par naudas līdzeklu atgriešanu saturu, LTRK pienākums ir septiņu dienu laikā pēc patērētāja apstiprinājuma saņemšanas atmaksāt patērētājam par preci samaksāto naudas summu (ieturot pārskaitījuma bankas komisijas izdevumus).

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Privātuma politika - apskatīt šeit

Kontakti:

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

  • Reģ. Nr.40003081501
  • Rīga, K.Valdemāra iela 35
  • www.ltrk.lv
  • latvijapalidz@ltrk.lv
  • +371 29184881

Sadarbības partneri:

LatvijaPalīdz ziedojumu veikals tapis sadarbībā ar:

Pirkumu grozs